Tuzla İstasyon Mahallesi Muhtar Adayı Zeynep Çilekci Bektaş "Muhtar olmak çocukluk hayalimdi...Şimdi bu hayalimi Tuzla'da İstasyon Mahallesi'nde gerçekleştireceğim..." dedi.
ZEYNEP ÇİLEKÇİ BEKTAŞ "TEK HAYALİM MUHTAR OLMAK"
Tuzla İstasyon Mahallesi Muhtar Adayı Zeynep Çilekci Bektaş "Muhtar olmak çocukluk hayalimdi...Şimdi bu hayalimi Tuzla'da İstasyon Mahallesi'nde gerçekleştireceğim..." dedi.
![](https://olaygazetesi.net/uploads/2024/02/28/234158_serit.jpg)
Bu haber 591 kere okunmuş.28 Şubat 2024, Çarşamba - 23:38