Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Spor Müdürlüğü'nün birlikte düzenlediği Tuzla'da okul sporları müsabakaları sonucu dereceye giren okul ve öğrencilere ödülleri düzenlenen törenle verildi.
TUZLA'DA OKUL SPORLARI ÖDÜL TÖRENİ
Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Spor Müdürlüğü'nün birlikte düzenlediği Tuzla'da okul sporları müsabakaları sonucu dereceye giren okul ve öğrencilere ödülleri düzenlenen törenle verildi.
![](https://olaygazetesi.net/uploads/2024/05/23/150211_serit.jpg)
Bu haber 271 kere okunmuş.23 Mayıs 2024, Perşembe - 15:00