Tuzla’nın köklü spor kulüplerinden Orhanlıspor değişime gitti. Yönetim kurulu yeniden belirlenirken kulübün ismi Tuzla Orhanlıspor Kulübü olarak değiştirildi. Ayrıca kulübün arması ve renkleri de yenilendi.
Tuzla Orhanlıspor’un yönetim kurulunun kongresi yapıldı. Divan başkanlığını Ufuk Gersman’ın yaptığı kongrede Tevfik Şahin faaliyet raporunu ve geçen yılın bütçesini sundu.Tek liste halinde yapılan seçimde yeni yönetim kurulu ibra edildi.
Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:
Tahir Özden
Cengiz Katırcı
Ufuk Gersman
Mustafa Tatar
Kadir Taşkın
Burak Selimoğlu
Ertuğrul Göver
Tuzla Orhanlıspor Kulübü yönetim kurulu bugün yapacağı toplantı ile görev dağılımını gerçekleştirecek.